Biz Kimiz?Sektördeki en yeni ve en profesyonel makina ve teçhizatlarla kurmuş olduğumuz işletmemizde, siz değerli müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

En önem verdiğimiz nokta sizin ve sevdiklerinizin sağlığıdır. Bu sebeple halı yıkama, stor perde yıkama ve yorgan- battaniye yıkama birimlerimizde türüne uygun, uzun süre korumalı, antibakteriyel ve antialerjik nitelikli biyolojik ürünler kullanmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerde memnun edemeyeceğimiz müşterilerimizle birlikteliğimizin uzun süreli olmayacağının bilincinde olup, bu sebeple her adımda son derece dikkatli ve özenli davranmaktayız.

Nar Halı Yıkama olarak amacımız; sizlere kusursuz bir hizmet sunan, modern, güvenilir ve sistemli çalışma prensibiyle hizmet veren bir firma olarak %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Servis Bölgelerimiz: Ataköy, Atakent, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bahçeşehir, Başakşehir, Beylikdüzü, Çobançeşme, Esenyurt, Florya, Güneşli, Halkalı, Kayaşehir, Küçükçekmece, Sefaköy halı yıkama, Yenibosna, Yeşilköy,

parallax background

Halılarınızı nasıl yıkadığımızı bilmek ister misiniz?

ŞİMDİ İNCELEYİN —

Sağlıklı Yaşam alanları için..

parallax background

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin