Halı Yıkama

 

Halkalı halı yıkama firmaları arasında profesyonel halı yıkama hizmetleri ile ev hanımları tarafından en çok tavsiye edilen Nar Halı Yıkama firmamızla iletişime geçtiğiniz an itibariyle karşılıklı olarak planlanan zaman diliminde halılarınız ücretsiz servisimizle personelimiz tarafından teslim alınır. Bu aşamada halılarınızın adedi, yaklaşık kaç m2 olduğu, ne zaman alındığı, ne zaman teslim edileceği ve tutarı içeren firmamıza ait bir sipariş fişi size teslim edilir. Personelimiz tarafından üzerinde müşteri numaranızın bulunduğu etiketler halılarınıza yapıştırılır ve işletmemize getirilir. Etiketlenmiş halılar doğru yıkama yöntemi uygulanmak üzere türüne göre ayrılır. Ayrıştırma sonrasında halılar vakumlu çırpma ve toz alma makinasında %60 oranında temizlenerek yıkamaya hazır hale gelir.

Duru şebeke suyuyla gereken sürelerde ıslatılan halılar profesyonel tam otomatik 8 fırçalı endüstriyel yıkama makinasında kalınlığına ve türüne uygun ayarda ERA111 Naturemax ağır hizmet şampuanıyla yıkanır ve durulanır.

Sonrasında zaman ayarlı halı sıkma santrifüj makinasında sıkılır ve %95 oranında kurutma sağlanır. Bu aşamadan sonra halınız 600m2 halı kurutma kapasiteli, ısı yalıtımlı özel odamızda, profesyonel tip çift fanlı ve nem alma özellikli kurutma makinamızla, hiç bir dış etkene maruz kalmadan (güneş, yağmur, toz, sinek vs.) hijyenik bir ortamda yaklaşık 8-10 saat süreyle kurutulur. Tamamen kurumuş olan halılarınız kontrolden geçirilerek hav alma ve paketleme makinası alanına alınır. Vakumlu hav alma işlemi sonrasında halılarınız üzerinde hiç bir yabancı madde kalmayacak şekilde temizlenmiş olur. İlk günkü görünümüne kavuşan halılarınız parfümlenerek paketlemeye alınır. Firmamıza özel su geçirmez, hava alabilen hurçlarla paketlenerek teslimat raflarına alınır. Planlanmış gün ve saatte size ulaştırılır. Halkalı halı yıkama 0 212 688 09 33 ve 0 533 196 27 19

parallax background

Bizi Sosyal Medyadan Takip Edin